sentralstyret header

Sentralstyret

Valgt av landsmøtet til å forvalte politikken vår

Les mer

Her finner du informasjon og kontaktopplysninger til sentralstyret i Mental Helse Ungdom. Lurer du på hvem som er rette adressat for deg? Ta kontakt gjennom vårt kontaktskjema.

 

Martine Antonsen 
Landsleder

E-post: martine.antonsen@mhu.no

Martine Antonsen

 

Mille Falstad 
1. nestleder

E-post: mille.falstad@mhu.no

Mille Falstad

 

Elena Dahl 
2. nestleder

E-post: elena.dahl@mhu.no

Elena Dahl

 

Christian Èmil Syvertsen
Sentralstyremedlem

E-post: christian.syvertsen@mhu.no

Christian Èmil Syvertsen

 

Thea Røstbakken
Sentralstyremedlem

E-post: thea.rostbakken@mhu.no

Thea Røstbakken

 

Thomas Frey
Sentralstyremedlem

E-post: thomas.frey@mhu.no

Thomas Frey

 

Maren Hamre
Sentralstyremedlem

E-post: maren.hamre@mhu.no

Maren Hamre

 

Benedikte-Marie Lio
Varamedlem

E-post: benedikte-marie.lio@mhu.no

Benedikte-Marie Lio

 

Ingrid Marie Bruun
Varamedlem

E-post: ingrid.bruun@mhu.no

Ingrid Marie Bruun

 

Geirr Abelsen
Observatør for Mental Helse

E-post: geirr.abelsen@mentalhelse.no

Geirr Abelsen